Trasy biegowe na Chotarzu

W styczniu 2013 r. z wielką pompą udostępniono biegaczom 3-kilometry tras. Był to efekt długotrwałych negocjacji między władzami gminy i prywatnymi właścicielami gruntów. Pomysłodawcy projektu uzyskali zgodę na wytyczenie szlaków dla narciarskich biegaczy i ich ratrakowanie, co gwarantuje ich profesjonalne utrzymanie w trakcie sezonu.

Z czasem do projektu przyłączały się kolejne osoby. Aktualnie na biegówkach można przemierzać ok. 10 kilometrów ścieżek pod Chotarzem.

Dodaj opinię

Systematycznie rozrastająca się sieć narciarskich tras, utworzona dzięki porozumieniu władz Kościeliska i mieszkańców - co na Podhalu nie jest łatwe. Prywatni właściciele udostępniają tereny, a gmina organizuje ratraki ubijające tory. Początkowo pod Chotarzem funkcjonowała 3-kilometrowa pętla, w sezonie 2016/17 dość łagodne szlaki liczyły już ok. 10 km.

Trasy biegowe na Chotarzu adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Trasy biegowe na Chotarzu, zobacz gdzie w Kościelisku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Trasy biegowe na Chotarzu.
  • 34-511 Kościelisko
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Trasy biegowe na Chotarzu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij