Szlak pieszy Nędzówka – Chochołów

Długa, za to nie najtrudniejsza trasa – 18,6 km i 563 m przewyższeń. Do przejścia w mniej więcej 4 godziny. Przy skrzyżowaniu ulic Strzelców Podhalańskich i Nędzy Kubińca w Kościelisku zaczyna się czerwony szlak. Docelowo prowadzi na punkt widokowy na Przysłopiu Miętusim (2,8 km).

By dojść do Chochołowa (wyłącznie ścieżkami turystycznymi) przy Żlebie Staników należy kontynuować wędrówkę czarnym szlakiem Drogą pod Reglami do miejscowości Kiry. Stamtąd zieloną ścieżką do skrzyżowania na Gubałówce i do końca szlakiem czerwonym.

Droga kończy się w pobliżu wartych odwiedzenia Muzeum Powstania Chochołowskiego i kościoła pw. świętego Jacka.

Dodaj opinię
Szlak pieszy Nędzówka – Chochołów adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szlak pieszy Nędzówka – Chochołów, zobacz gdzie w Kościelisku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szlak pieszy Nędzówka – Chochołów.
  • 34-511 Kościelisko
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szlak pieszy Nędzówka – Chochołów opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij