Lodowisko Tatra Ice

Zima i łyżwy zdaje się rozumieć samo przez się. Szaleństwa na lodowisku to wspaniały sposób na aktywne spędzenie czasu z rodziną, dziećmi, drugą połówką, ze znajomymi czy nawet w pojedynkę. W Zakopanem można się udać zimową porą na lodowisko Tatra Ice, zlokalizowane w samym centrum miasta, przy Krupówkach.

Lodowisko ma aż 600 m2 powierzchni, przez co korzystać z niego jednocześnie może nawet 150 osób.

Nie masz własnych łyżew? Żaden kłopot - na miejscu, w godzinach otwarcia obiektu, czyli od 10:00 do 23:00, funkcjonuje wypożyczalnia z profesjonalnym sprzętem. Jazda na Tatra Ice jest również komfortowa dzięki sztucznemu mrożeniu tafli lodu, nawet podczas dodatnich temperatur.

Dodaj opinię

Sezonowy obiekt na świeżym powietrzu, zlokalizowany w górnej części parku Rówień Krupowa. Sztucznie mrożona tafla na Tatra Ice ma 600m² powierzchni. Z lodowiska położonego w bezpośrednim sąsiedztwie Krupówek może korzystać do 150 osób jednocześnie. Oczywiście może zabraknąć bogato wyposażonej, profesjonalnej wypożyczalni łyżew i innych niezbędnych akcesoriów.

Lodowisko Tatra Ice adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Lodowisko Tatra Ice, zobacz gdzie w Kościelisku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Lodowisko Tatra Ice.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Lodowisko Tatra Ice opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij